VAŠE MOLITVENE NAKANE I PREPORUKE!

Raspored molitelja - PONEDJELJAK

SATNICAIME I PREZIMEMJESTO
00:00
00:30
01:00
01:30Maja MalinovskaSkopje
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30Ruža BrkićBlaguša
05:00
05:30Danilo RamljakDubrovnik
06:00- Silvana Tomić
- Šime Doko
- Stanka Miljas Pejar
-Mostar - Priovo
- Višići , Čapljina
- Dubrovnik
06:30- Ruža Bijelonjić
- Ana Zulumović
- Ljerka Bralo
- Kuchl
- Vinkovci
- Vitez
07:00- Silvana Tvrz
- Danijela Buljan Pernar
- Županja
- Zagreb
07:30Tomislav KalmarKupinečki Kraljevec
08:00- Marina Vlaisavljevic
- Darija Tokić
- Kolut
- Kupres
08:30Anđelka GuvoPodstrana, Hrvatska
09:00- Janja Samardžić
- Ana Zulumović
- Zagreb
- Vinkovci
09:30
10:00- Katarina Pavlović,
- Ruzica Zeko
- /,
- G.Vakuf
10:30Andja BarunčićZagreb
11:00Andja BarunčićZagreb
11:30
12:00Gabrijela NovakZagreb
12:30
13:00
13:30
14:00Vlatka ŽeleznjakČakovec
14:30
15:00Goranka LovrićSesvetski Kraljevec
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30Vesna VukmiricaNuštar
18:00Jadranka MorićZagreb
18:30
19:00
19:30Dalibor JozićVugrovec
20:00- Sanja Mrše,
- Edita Ileš
- Kaštel stari,
- Osijek
20:30- Janja Matanovic
- Ljiljana Belošević
-
- Zagreb
21:00- Magali Roso
- Ksenija Pavelic
- Supetar
- Nizozemska
21:30
22:00- Bogumila Jaković
- Nevenka Jukić Begić
- Vera kusić
- Slatina
- Zagreb
- Dubrovnik
22:30
23:00- Marjana Bakmaz- Zadar
23:30- Alfio Baotić- Viškovo Rijeka

UTORAK

Raspored molitelja - UTORAK

VRIJEMEIME I PREZIMEMJESTO
00:00Bernarda PavlovićZagreb
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00Ana LisecSveti Martin pod Okićem
04:30Goran LovrićZagreb
05:00Višnja PatronBeograd
05:30Danilo RamljakDubrovnik
06:00- Mirela Colić
- Branislav Magdic
- Biograd na Moru
- Zagreb
06:30- Ruža Bijelonjić
- Ana Zulumović
- Kuchl
- Vinkovci
07:00- Bogumila Jaković
- Danijela Buljan Pernar
- Slatina
- Zagreb
07:30- Tomislav Kalmar
-Vanda Kljunak
- Kupinečki Kraljevec
- Dubrovnik
08:00Marina VlaisavljevićKolut
08:30
09:00Štefanija ŠajnDonji Vidovec
09:30
10:00
10:30
11:00Vlaho VlašićSton - Čepikuće
11:30
12:00
12:30
13:00Zdravka RamljakZagreb
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Marija Šimić
Golling
16:30
17:00
17:30Vesna VukmiricaNuštar
18:00
18:30
19:00
19:30- Ivana Solić
- Dalibor Jozić
- Zagreb
- Vugrovec
20:00Sanja MršeKaštel stari
20:30Janja Matanović
21:00- Bernardica Lizatovic
- Magali Roso
- Ksenija Pavelic
- Zagreb
- Supetar
- Nizozemska
21:30Dino KoričićNova Gradiška
22:00- Ružica Barunčić
- Nevenka Jukić Begić
- Zagreb
- Zagreb
22:30
23:00
23:30Alfio BaotićViškovo - Rijeka

SRIJEDA

Raspored molitelja - SRIJEDA

SATNICAIME I PREZIMEMJESTO
00:00Bernarda PavlovićZagreb
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00Ana LisecSveti Martin pod Okićem
04:30Goran LovrićZagreb
05:00
05:30Danilo RamljakDubrovnik
06:00Zdravka GrgurićZagreb
06:30- Ruža Bijelonjić
- Ana Zulumović
- Kuchl
- Vinkovci
07:00- Bogumila Jaković
- Danijela Buljan Pernar
- Slatina
- Zagreb
07:30- Tomislav Kalmar
- Barbara Osust Skoklev
- Kupinečki Kraljevec
- Zagreb
08:00Marina VlaisavljevicKolut
08:30Valentina LozančićKupres
09:00
09:30Marija FilipovićVinkovci
10:00
10:30
11:00Vlaho VlašićSton - Čepikuće
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00- Zdravka Ramljak
- Suzana Puskarić
- Goranka Lovrić
- Zagreb
- Kobiljak, Sesv Kraljevec
- Sesvetski Kraljevec
15:30
16:00Leona GustinDubrovnik
16:30
17:00
17:30Vesna VukmiricaNuštar
18:00
18:30
19:00
19:30Maša Mary RadonićZagreb
20:00Sanja MršeKaštel stari
20:30Janja Matanovic,/,
21:00- Piljo Zecevic
- Marija Kutleša
- Magali Roso
- Ksenija Pavelic
- Villach
- Walzbachtal
- Supetar
- Nizozemska
21:30Sara MatićSveta Nedelja, Hrvatska
22:00- Frane Kolak
- Zagreb
- Zagreb
- Zagreb
22:30- Ružica Barunčić
- Branka Cividini
- Zagreb
- Zagreb
23:00Manda BlaževićBern
23:30- Milan Stančić
- Alfio Baotić
- Sarajevo
- Viškovo, Rijeka

ČETVRTAK

Raspored molitelja - ČETVRTAK

SATNICAIME I PREZIMEMJESTO
00:00Bernarda PavlovićZagreb
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00 Silvana IveljićZagreb
03:30
04:00
04:30Goran LovrićZagreb
05:00Mirjana KožulZagreb
05:30Danilo RamljakDubrovnik
06:00Mirjana PezerAustrija
06:30- Ruža Bijelonjić
- Ana Zulumović
- Kuchl
- Vinkovci
07:00Danijela Buljan PernarZagreb
07:30Tomislav KalmarKupinečki Kraljevec
08:00Marina VlaisavljevicKolut
08:30
09:00- Jovana Grujić
- Štefanija Šajn
- Sombor, Srbija
- Donji Vidovec
09:30
10:00
10:30
11:00Vlaho VlašićSton - Čepikuće
11:30
12:00
12:30
13:00Andja BarunčićZagreb
13:30Andja BarunčićZagreb
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00Darija KladarićZagreb
17:30Vesna VukmiricaNuštar
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00- Sanja Mrše
- Suncica Filipovic
- Kaštel stari
- Wolfsburg
20:30Janja Matanovic
21:00- Bernardica Lizatović
- Magali Roso
- Ksenija Pavelic
- Zagreb
- Supetar
- Nizozemska
21:30
22:00- Ružica Barunčić
- Nevenka Jukić Begić
- Zagreb
- Zagreb
22:30
23:00
23:30Alfio BaotićViškovo, Rijeka

PETAK

Raspored molitelja - PETAK

SATNICAIME I PREZIMEMJESTO
00:00Bernarda PavlovićZagreb
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00p Mato AnićSarajevo
03:30Silvana IveljicZagreb
04:00
04:30Goran LovrićZagreb
05:00
05:30- Dijana Rajic,
- Danilo Ramljak
- Ineska Batarelo
- Wels Austria,
- Dubrovnik,
- Krušvar, Dicmo
06:00- Tonći Lučić
- Gordana Cvijetović
- Mokošica
- Našice
06:30- Zrinka Milanovic,
- Ruža Bijelonjić
- Ana Zulumović
- Rijeka,
- Kuchl
- Vinkovci
07:00- Bogumila Jaković
- Danijela Buljan Pernar
- Slatina
- Zagreb
07:30Tomislav KalmarKupinečki Kraljevec
08:00Marina VlaisavljevicKolut
08:30
09:00Štefanija ŠajnDonji Vidovec
09:30
10:00Andja BarunčićZagreb
10:30Andja BarunčićZagreb
11:00Vlaho VlašićSton - Čepikuće
11:30
12:00Gabrijela NovakZagreb
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00Zdravka RamljakZagreb
15:30
16:00Iva GrgićKrušvar ,Dicmo
16:30
17:00
17:30Vesna VukmiricaNuštar
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00- Sanja Mrše
- Kravic Katarina
- Kaštel stari
- Njemačka
20:30Janja Matanović
21:00- Kristina Draguljić
- Magali Roso
- Ksenija Pavelic
- Kaptol Požega
- Supetar
- Nizozemska
21:30Ivi DevisVukovar
22:00- Frane Kolak
- Nevenka Jukić Begić
- Zagreb
- Zagreb
22:30Ružica BarunčićZagreb
23:00
23:30Alfio BaotićViškovo, Rijeka

SUBOTA

Raspored molitelja - SUBOTA

SATNICAIME I PREZIMEMJESTO
00:00Bernarda PavlovićZagreb
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00Ivana Križić
04:30Goran LovrićZagreb
05:00
05:30- Danilo Ramljak,
- Evica Petrina-Šlingar
- Dubrovnik
- Dalj
06:00- Katica Prević
- Snježana Sekušak-Galešev
- Zagreb
- Zagreb
06:30- Ruža Bijelonjić
- Ana Zulumović
- Kuchl
- Vinkovci
07:00Iva JergovićSlavonski Brod
07:30Tomislav KalmarKupinečki Kraljevec
08:00Marija DilberTomislavgrad
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00Vlaho VlašićSton - Čepikuće
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00Goranka LovrićSesvetski Kraljevec
15:30Ana DujićZagreb
16:00Tiana PribanićZagreb
16:30
17:00
17:30Vesna VukmiricaNuštar
18:00
18:30
19:00Julijana MačkovićSubotica
19:30
20:00Sanja MršeKaštel stari
20:30Janja Matanovic
21:00- Bernardica Lizatović
- Lucija Glasnović
- Magali Roso
- Ksenija Pavelic
- Zagreb
- Zagreb
- Supetar
- Nizozemska
21:30- Ivana Marković
- Nikola Popić
- Katica Popić
- Zagreb
- Sibinj
- Sibinj
22:00- Ružica Barunčić
- Nevenka Jukić Begić
- Zagreb
- Zagreb
22:30Milka FumićZagreb
23:00
23:30Alfio BaotićViškovo - Rijeka

NEDJELJA

Raspored molitelja - NEDJELJA

SATNICAIME I PREZIMEMJESTO
00:00Bernarda PavlovićZagreb
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00Mirjana KožulZagreb
03:30
04:00
04:30Ruža BrkićBlaguša
05:00Janja MikićZagreb
05:30Danilo RamljakDubrovnik
06:00Tonći LučićNova Mokošica
06:30- Ruža Bijelonjić
- Ana Zulumović
- Kuchl
- Vinkovci
07:00Marina PetričevićG.Vakuf-Uskoplje
07:30Tomislav KalmarKupinečki Kraljevec
08:00Suzana PuškarićKobiljak Sesv Kraljevec
08:30Marija Perić/,
09:00Goran MolnarVukovar
09:30
10:00
10:30
11:00Vlaho VlašićSton - Čepikuće
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00Goranka LovrićSesvetski Kraljevec
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30Vesna VukmiricaNuštar
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00Sanja MršeKaštel stari
20:30Janja Matanovic/,
21:00- Bernardica Lizatović
- Irena Vojnić Hajduk
- Magali Roso
- Draga Volaric
- Ksenija Pavelic
- Zagreb
- Subotica
- Supetar
- Medjugorje
- Nizozemska
21:30Vinka BazinaMostar
22:00- Ružica Barunčić
- Staza Njavro
- Nevenka Jukić Begić
- Zagreb
- Neum
- Zagreb
22:30Sandra BabićNeum
23:00Marina JukićZagreb
23:30Alfio BaotićViškovo, Rijeka

PRIJAVITE SE

Back to top button